پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧ |

اطلاعیه ها

آمار بازدیدها

بازديدکنندگان اين صفحه :1460808
بازديدکنندگان امروز :7934
کل بازديدکنندگان :23894622
بازديدکنندگان آنلاين :46
زمان بارگزاري صفحه :0/0938

ثانيه

 

تقویم

اوقات شرعینسخه چاپي      ارسال به دوست    

   انتقاد رئيس دانشگاه سمنان از بي نظمي اجتماعي؛ به نظم اهميت نمي دهيم

رئيس دانشگاه سمنان با انتقاد از عدم رعايت نظم و انضباط در جامعه گفت: مديران بايد بيش از سايرين به انضباط اجتماعي احترام بگذارند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ عباس هنربخش رئوف رئيس دانشگاه سمنان در سومين جلسه شوراي اداري استان  كه با حضور استاندار سمنان، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و مديران دستگاه هاي اجرايي استان در سالن يادگار امام استانداري سمنان برگزار شد با تاكيد بر لزوم بررسي دقيق آسيب هاي فرهنگي در جامعه اظهار كرد: يكي از موضوعاتي كه مردم و مسئولان بايد به آن توجه كنند انضباط اجتماعي است كه متاسفانه در جامعه ما از وضعيت مطلوبي برخوردار نيست.
رئيس دانشگاه سمنان با اشاره به برخي مصاديق بي انضباطي در رفتارهاي اجتماعي گفت: عدم احترام به حقوق ديگران، جدي نگرفتن قوانين و بي نظمي در برنامه هاي روزمره باعث ايجاد هزينه هاي سنگين به كشور مي شود كه بايد براي رفع آن تلاش كرد.
هنربخش رئوف افزود: اگر مي خواهيم شاهد تحول و توسعه در بخش هاي مختلف كشور باشيم بايد به موضوع انضباط اجتماعي بيش از پيش توجه كنيم.
وي با برشمردن تعدادي از بي نظمي هاي اجتماعي تصريح كرد: به عنوان نمونه در موضوعات ترافيكي مي توان به عدم حركت بين خطوط و بي توجهي به علائم راهنمايي و رانندگي اشاره كرد كه بايد گفت در اين خصوص به هيچ وجه با انضباط اجتماعي حاكم در برخي جوامع غربي قابل مقايسه نيستيم.
اين استاد دانشگاه با انتقاد از برخي بي نظمي ها در سطح مديران گفت: به عنوان مثال براي جلسه اي دعوت شده بودم كه قرار بود ساعت ۱۰ آغاز شود اما با نيم ساعت تاخير شروع شد و وقتي از مسئولان در مورد علت آن سوال كردم گفتند اينطور گفتيم تا مدعوين، آرام آرام جمع شوند!
رئيس دانشگاه سمنان با يادآوري ديدار جمعي از مديران و مردم استان سمنان با رهبر انقلاب اظهار كرد: صبح روزي كه براي ديدار به تهران مي رفتيم تعدادي از مديران استان با سرعت هاي ۱۴۰ و ۱۵۰ كيلومتر در ساعت در جاده حركت مي كردند تا تاخير خود را پوشش دهند.
وي با تشكر از استاندار سمنان كه زمان تاخير جلسات استانداري را به حداقل كاهش داده است خاطرنشان كرد: اميدوارم در آينده شاهد همين چند دقيقه تاخير نيز نباشيم چراكه اين جمع شامل افرادي است كه مي خواهند استان را مديريت كنند.
 
 
 
 
 
 


      

 

گروه خبری :همه خبر های دانشگاه    1396/03/22 ساعت :٠٩:٢٤     تعداد نمایش:1822    کد خبر:١١٤٩٠

  
 


 

آدرس دانشگاه : سمنان - روبروی پارک سوکان - پردیس شماره یک - سازمان مرکزی دانشگاه سمنان
کد پستی : 19111-35131    تلفن : 33654100-023         نمابر : 33321005-023
پست الکترونیکی روابط عمومی دانشگاه : news@semnan.ac.ir
تلفن روابط عمومی دانشگاه : 33654128-023

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به روابط عمومی دانشگاه سمنان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا ملانع است.
Copyright © 2018 -Semnan university  All rights reserved

  عضویت در سرویس خبری