جمعه ٣١ فروردين ١٣٩٧


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   معرفی برترین های مسابقات پل مقوایی کشور در دانشگاه سمنان

دومین دوره مسابقات کشوری پل مقوایی با معرفی برترین ها در دانشگاه سمنان پایان یافت .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان، در این دوره از مسابقات 34 تیم با 42 پل از دانشگاه های مختلف کشور در تالار امیر کبیر دانشگاه سمنان به رقابت پرداختند .
در پایان این رقابت ها تیم پرشین گلف از دانشگاه فنی امام علی(ع) یزد توانست مقام اول این دوره از رقابت ها را از آن خود کند .
مقام دومی این مسابقات هم به تیم  استرین از دانشگاه فنی امام علی(ع) یزد رسید و  تیم سازند از دانشگاه سمنان موفق به کسب رتبه سوم این دوره از مسابقات شد .
همچنین تیم ستون از دانشگاه سمنان عنوان بهترین تیم غیر عمرانی را به دست آورد .
هدف از برگزاري مسابقات پل مقوایی ايجاد فضاي مناسب برای بروز خلاقيت هاي دانشجويان، به کارگیری عملی دروس اصلی رشته مهندسی عمران، استفاده از نرم افزار‌های تخصصی رشته عمران، ایجاد حس رقابت، نشاط و همکاری در میان دانشجویان و البته تماشاگران عنوان شده است.
جوایز این دوره از مسابقات برای  تیم اول 15 میلیون ریال، تیم دوم 10 میلیون ریال ،تیم سوم پنج میلیون ریال و بهترین تیم غیر عمرانی سه میلیون ریال اعلام شده است .
یادآور می شود؛ ایده اولیه و تمامی مراحل طراحی این مسابقه تماما توسط انجمن علمی عمران دانشگاه سمنان صورت گرفته و در حال حاضر این مسابقات منحصرا در دانشگاه سمنان برگزار می‌شود.

معرفی برترین های مسابقات پل مقوایی کشور در دانشگاه سمنان


      

 

گروه خبری :اخبار تصویری پورتال خبری و وب سایت اصلی, همه خبر های دانشگاه    1397/01/28 ساعت :٠٩:٥٩     تعداد نمایش:374    کد خبر:١٣١٤٧