پنج شنبه ٠٢ فروردين ١٣٩٧


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   راهیابی اثر هنری مدرس دانشکده هنر دانشگاه سمنان به یورو اکسپو آرت ایتالیا

اثر هنری مدرس دانشکده هنر دانشگاه سمنان به نمایشگاه  یورو اکسپو آرت که 27 تا 29 اسفند در شهر فورلی ایتالیا در حال برگزاری است راه یافت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ، عنوان اثر راه یافته مینا مختاریان استاد پیشکسوت نگارگری استان  به این نمایشگاه بین المللی «همسفر» است .
آثار شرکت داده شده در یورواکسپو از طرف بازدیدکنندگان نمایشگاه امتیاز دهی و ۳۰ اثر برتر وارد بخش مسابقه می‌شوند. 
در مرحله بعد آثار انتخاب شده از طرف هیات داوران نمایشگاه‌های روماگنا بررسی و سه اثر مجاز به دریافت جایزه خواهند بود.
صاحبان آثاری که بیشترین امتیاز را کسب کنند جوایزی همچون  نشان طلا:اهدای غرفه رایگان برای آرت فیر سال ۲۰۱۷ ، نشان نقره: اهدا دو صفحه رایگان تبلیغاتی در مجله هنری ARTandART  و نشان برنز:طراحی و چاپ کاتالوگ از آثار هنرمند به تعداد ۱۵۰ عدد را کیب خواهند کرد .
استاد مختاریان سابقه فعالیت هنری از سال 67 و پایه گذار آموزش نگارگری از سال 71 در شاهرود و شرکت در بیش از 80 نمایشگاه گروهی و برگزاری 5 نمایشگاه انفرادی در داخل و خارج از کشور از جمله روسیه، ترکیه و ترکمنستان است .
این استاد دانشگاه سمنان موفق به  کسب رتبه های برتر از جمله هنرمند برتر ، نگارگر برتر و چهره برتر فرهنگی هنری استان سمنان، هنرمند نمونه زن و نگارگر برتر و توانا در همایش بین المللی بانوان قرآن پژوه  شده است .
چاپ آثار متعدد در کتاب های مختلف و پوستر و.. ، داوری مسابقات دانشجویی ، تربیت شاگردان، تالیف مقاله و کتاب  و خلق بیش از 100 اثر در زمینه نگارگری از دیگر فعالیت هایی است که این استاد نگارگر در کارنامه خود دارد .


      

 

گروه خبری :همه خبر های دانشگاه, دانشکده ها    1395/12/25 ساعت :١١:٤٦     تعداد نمایش:2797    کد خبر:١٠٩٩١